Jeśli chcesz zaproponować naszej stronie wymianę wystarczy napisać o tym do mnie na gadu-gadu: 10106370. W treści napisać nazwę strony, link, kod do buttona. Wtedy ja wysyłam nasz button automatycznie po dostaniu takiej wiadomości wstawiam na stronę wasz button ;)

niedziela, 9 maja 2010

Ouran High School Host Club, muminkowa rodzinka


Haruhi Fujioka, wzorowa uczennica z wielkimi ambicjami, trzeźwo patrząca na przyszłość, postanawia złożyć papiery do szkoły Ouran, szkoły dla bogatych dzieci z wysokim poziomem. Szkoła ta, przyjmuję raz na jakiś czas osobę z przeciętnej rodziny z jakiej pochodzi Haruhi. Dziewczyna chcę iść do tej szkoły by pójść w ślady matki, która już nie żyje i zostać prawnikiem. Gdy Haruhi dostaje się już do szkoły, a łatwo nie było, chcąc się pouczyć w spokoju pouczyć trafia na niby opuszczoną salę muzyczną, jednak sala ta wcale nie jest opuszczona, jest zajęta przez klub żigolaków. Szóstka "dżentelmenów" szybko zapoznała się nią, ale nietrafnie wzięli ją za chłopaka, a najbardziej o tym przekonany był lider klubu, Tamaki, po prostu... chodząca encyklopedia... szczerze mówiąc to kretyn niesłychany, chyba najgłupszy jakiego mogłam oglądać. Po za tym że uznano ją za chłopaka to chłopcy z klubu pomyśleli...
Co chłopak robił by w tym klubie, to pewnie homoseksualista. Trochę było by głupie jakby ktoś pomyślał że jesteście chłopakiem i na dodatek gejem!
Biedna, przerażona Haruhi słowami tego imbecyla, Tamakiego, wpadła na drogocenną wazę, którą rozbiła. Teraz problem bo Haruhi nie pochodzi z najbogatszej rodziny i nie miała by jak oddać pieniędzy, a winna była aż ¥8,000,000. No to tak na oko sporo, a więc klub host doszedł no wniosku że Haruhi może spłacić dług pracując w host klubie i uszczęśliwiać dziewczyny. Oczywiście nasz głupi Tamaki domyślił się w końcu, przez przypadek, że Haruhi to dziewczyna. I tu pies pogrzebany. Dziewczyna w host klubie, uszczęśliwiać dziewczyny? Przecież ona sama jest dziewczyną. Jednak Haruhi podjęła się tego zadania, a z wyglądem nie było problemu bo Haruhi przypominała trochę chłopaka w potwornych ciuchach. Przeszła ona wielką metamorfozę i tak stała się pięknym chłopcem (trochę dziwnie to brzmi) przypominającym dziewczynę.

Kreska ładna ale nie najlepsza. Do czego mam wątpliwości, to do tego że raz postacie są przystojniejsze, a raz są brzydsze.

Co do ścieżki dźwiękowej, nie mam się o czym tutaj wypowiedzieć, bo w trakcie anime nie jest ona w ogóle zauważalna. Co do openingu to jeszcze, jeszcze, ale ending jest w tym anime po prostu najlepszy z tego wszystkiego.

Wydawało by się że to kolejna powtarzająca się komedia szkolna, niczym nie różniąca się od innych. Ale tu właśnie się mylimy, bo anime to jest takie specyficzne i różni się od innych swoim wielkim poczuciem humoru, niepowtarzalnością no i oczywiście, wielką głupotą głównego bohatera. Nie ma osoby która by nie tarzała by się po ziemi z tego anime i muszę przyznać że choć są głupi to i tak mają niezłe teksty. Aha! Bym nie uraziła fanów, nie wszyscy są głupi. Ale Tamaki to kompletny kretyn. Anime to to też takie pomieszanie wszystkiego, garść tego, garść tego i wszystko zmieszane mikserem. Każdy w tym anime znajdzie swego faworyta, moim jest Hikaru.

To już koniec pisania recenzji, myślę że cóś z tego się Wam podobało ;)

4 komentarze:

  1. No ja wiem... Aż taka muminkowa rodzinka to to nie jest xd ... Ale i tak to anime wymiata <3 .!

    OdpowiedzUsuń
  2. Muminkowa, bo Tamaki to tata, Kyouya to mama a Haruhi i reszta to dzieci. Papa, pa, pa, papapa. Mama, mam, mam, mamamama.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z drugiej strony rzeczywiście ;p.

    OdpowiedzUsuń

Przemyśl dwa razy co napiszesz!