Jeśli chcesz zaproponować naszej stronie wymianę wystarczy napisać o tym do mnie na gadu-gadu: 10106370. W treści napisać nazwę strony, link, kod do buttona. Wtedy ja wysyłam nasz button automatycznie po dostaniu takiej wiadomości wstawiam na stronę wasz button ;)

sobota, 8 maja 2010

Suzumiya Haruhi no Gekitou + poradnik, jak grać


Gra, moim zdaniem, góruje nad wszystkimi. Raz, po prostu jest genialna, dwa, jest dużo różnych opcji gry i trzy, dostawanie fajowych gadżetów. Kto by nie chciał zagrać w naszą Haruhi gdy zżera nuda? Na pewno nie zagrał by mój kochany braciszek który nienawidzi mangi i anime, a tym bardziej Haruhi. No cóż, brata się niestety nie wybiera.
Zacznijmy tak pod początku, na czym polega gra?

W tej grze chodzi o to by zabić (no tak się wyraziłam nie za bardzo fajnie, załóżmy że pobić do nieprzytomności, no nie to też nie to może wygrać z przeciwnikiem, o!).


Opcje gry


1. Free Battle, czyli zwykła gra, możemy wybrać ilość przeciwników i postacie, maksymalnie 6 w obydwóch drużynach. Oczywiście sterujemy jedną postacią, pierwszą którą wybierzemy.

2. Mission, czyli misje w "powalaniu" przeciwnika, za co dostajemy odlotowe gadżety.

3. Story, czyli historia bohaterów, na początku jest historia Kyona, a po przejściu jego historii, historia następnego bohatera, Haruhi i tak dalej...

4. Arkade, chyba wszyscy wiedzą, sama nazwa mówi arkada czyli walka z innymi bohaterami.


W configure możemy zmienić konfiguracje, a w staus możemy zarówno zobaczyć umiejętności danego bohatera oraz ubrać go w odlotowe gadżety które wygrywamy w mission....Postacie


Do tych postaci które występują w grze są jeszcze dwie inne, z innego anime ale zachowam to w tajemnicy i wam nie powiem.


Inne informacje:

Po za zabijaniem postaci, na planszy mamy skrzynki które rozbijamy za co dostajemy różne rzeczy:

Czerwona opaska - dodaje nam siły
Buty - dodaje nam szybkości
Szklana kulka - przemienia naszą postać w lepszą, tzn. w postać którą uwielbiają. Kulka ta daje nam większą siłę i zwiększa nasz poziom Sp o czym powiem za chwile.
Taka, puszka? - daje nam sp.
Makaron - dodaje nam hp (życie)

Z skrzynek może wypaść nam wielka dłoń która nas uderza, albo kociak na którego nie możemy wejść b wybucha.

Nad tabelką postaci mamy taki wielki napis SOS. Jeśli wypełni się w 50% na zielono, będziemy mogli użyć super mocy bohatera. Zbierając tą taką puszkę i szklaną kulkę dostajemy jej trochę i jak uderzy nas ktoś z mocy. Jeśli uderzysz z V (na dole) sp w SOS się zmniejsza.

Początkowy układ klawiszy:

Strzałki - poruszanie się, jeśli wciskamy strzałki bohater "ślizga się" po powierzchni szybciej niż chodzi, a trzymając chodzi normalnie.
Z- normalny atak
X- skok, szybki "ślizg" (to samo co strzałką)
C- obrona
V- mocny atak (wazie gdy mamy więcej niż 50% zapełnione SOS, super moc)


Skąd ściągnąć

Pobieramy zarówno jeden jak i dwa.

1
2


Hasło przy rozpakowywaniu to Brigada SOS.

1 komentarz:

  1. Witam, bardzo fajny blog :)
    Zapraszam na www.urusai.pl , tworzony jest tam dział z recenzjami!
    Właśnie poszukują osób, które piszą recenzje anime, zachęcam ;)
    Recenzja anime które lubisz na pewno się tam znajdzie :D

    OdpowiedzUsuń

Przemyśl dwa razy co napiszesz!